Aleksandra Piguła Prezesem Grupy Literackiej SŁOWO przy TMZM

W dniu 08 czerwca 2017 w biurze Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej odbyło się spotkanie organizacyjne członków G.L. SŁOWO. Członkowie jednomyślnie wybrali Kol. Aleksandrę Pigułę na Prezesa Grupy Literackiej SŁOWO przy TMZM.

Aleksandra była jedynym zgłoszonym przez Grupę kandydatem na jej prezesa. Pełniła przez ostatnie kilka miesięcy obowiązki prezesa Grupy. Za wyborem Aleksandry Piguły w zdecydowany sposób wypowiedzieli się, m.in. Piotr Durak oraz Wiesław Niziurski - członkowie GL Słowo.
 
 Grupa wybrała także Kol. Teresę Pyzik na funkcję Wiceprezesa Grupy Literackiej przy TMZM.
 
 Członkowie Grupy uznali, iż zarząd 2-osobowy Grupy jest wystarczający. Zarząd TMZM na najbliższym posiedzeniu przyjmie do wiadomości wybór obydwóch Koleżanek będących członkami Zarządu TMZM na funkcje w Zarządzie Grupy Literackiej SŁOWO.
 
 Grupa przyjęła także program działania określający główne cele oraz sposoby ich realizacji.
 
 W zebraniu wziął udział wybitny poeta – Honorowy Członek Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej – Wiesław Kulikowski, który służył swoimi bardzo cennymi i celnymi radami w sformułowaniu i przyjęciu programu działania Grupy.
 
 Szczegóły z tego spotkania podane zostaną do szerszej publicznej wiadomości po najbliższym posiedzeniu Zarządu TMZM, na którym jednym z punktów agendy będzie przyjęcie wyników wyborów personalnych Grupy Literackiej SŁOWO oraz programu jej działania”.

Please publish modules in offcanvas position.