Wieczór autorski Eweliny Łopuszańskiej

W Osiedlowym Klubie Kultury Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Akwarium” 23 września 2022 roku miłośnicy poezji i muzyki spotkali się  na wieczorze autorskim Eweliny Łopuszańskiej.

Od kilku lat jest ona aktywną członkinią Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO TMZM i właśnie MGL była inicjatorem i wsparła finansowo  ten poetycki wieczór.
Zgromadził on poetów i ludzi kultury nie tylko z Rzeszowa. Silnym wsparciem dla poetki była obecność prezesa TMZM Janusza Chojeckiego i Aleksandry Piguły oraz Teresy Elżbiety Pyzik, prezesa i wiceprezesa MGL „Słowo” oraz mieszkanek Rzeszowa Joanny Prejzner i Iwony Szeteli, które również są członkiniami „SŁOWA”.

Wieczór autorski prowadziła sama Ewelina Łopuszańska, prezentując swój  bogaty dorobek twórczy. Wiersze z tomików poetki recytowała jej koleżanka  Joanna Prejzner.
Po pierwszej i  między kolejnymi recytacjami słuchaliśmy piosenek w wykonaniu Julii Nowak, wokalistki obdarzonej pięknym głosem, która trafnym doborem repertuaru uświetniła spotkanie.

Niespodzianką wieczoru była wiadomość  o wydaniu  przez autorkę kolejnego zbiorku poezji, którego promocja odbędzie się w przyszłym roku  oraz okolicznościowy tort z logo i nazwą MGL SŁOWO TMZM.

Życzenia dalszych sukcesów literackich przekazali autorce Janusz Chojecki, Aleksandra Piguła i inni zgromadzeni słuchacze.

Przy kawie i herbacie oraz towarzyskich rozmowach  upłynęła dalsza część spotkania.

Please publish modules in offcanvas position.